MCA12060D4422BP100
MFR.Part #
MCA12060D4422BP100
JLCPCB Part #
C1718516
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS