MCA12060D4020BP100
MFR.Part #
MCA12060D4020BP100
JLCPCB Part #
C4043759
Description
-55℃~+125℃ 250mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS