MCA12060D3241BP100
MFR.Part #
MCA12060D3241BP100
JLCPCB Part #
C1718243
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS