MCA12060D2262BP100
MFR.Part #
MCA12060D2262BP100
JLCPCB Part #
C1718918
Description
-55℃~+125℃ 200V 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS