MCA12060D1802BP100
MFR.Part #
MCA12060D1802BP100
JLCPCB Part #
C1718957
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS