T73XX102KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T73XX102KT20
JLCPCB Part #
C5793031
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS