MCA12060D1540BP100
MFR.Part #
MCA12060D1540BP100
JLCPCB Part #
C4210120
Description
-55℃~+125℃ 154Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS