IHLE2525CDER220M5A
MFR.Part #
IHLE2525CDER220M5A
JLCPCB Part #
C17264959
Package
SMD,7x7mm
Description
174mΩ 2.2A 2.8A 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS