MCA12060D1270BP100
MFR.Part #
MCA12060D1270BP100
JLCPCB Part #
C4043450
Description
-55℃~+125℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS