MBY87R238T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MBY87R238T
JLCPCB Part #
C1492068
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 500mW 87.238Ω ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS