MBR1045-E3/45
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MBR1045-E3/45
JLCPCB Part #
C511083
Package
TO-220AC
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100uA@45V 10A 150A 45V 570mV@10A TO-220AC Schottky Diodes ROHS