MBB02070C7321FRP00
MFR.Part #
MBB02070C7321FRP00
JLCPCB Part #
C1758004
Description
-55℃~+155℃ 600mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS