MBB02070C6340FRP00
MFR.Part #
MBB02070C6340FRP00
JLCPCB Part #
C1758104
Description
-55℃~+155℃ 600mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS