MBB02070C3651FRP00
MFR.Part #
MBB02070C3651FRP00
JLCPCB Part #
C1757953
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS