MBB02070C3488FRP00
MFR.Part #
MBB02070C3488FRP00
JLCPCB Part #
C1758987
Description
-55℃~+155℃ 3.48Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS