MBB02070C1911FCT00
MFR.Part #
MBB02070C1911FCT00
JLCPCB Part #
C1382630
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS