MBB02070C1542FRP00
MFR.Part #
MBB02070C1542FRP00
JLCPCB Part #
C3418799
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS