MBA02040C7503FRP00
MFR.Part #
MBA02040C7503FRP00
JLCPCB Part #
C1756109
Description
-55℃~+155℃ 400mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS