CP0007120R0KE663
MFR.Part #
CP0007120R0KE663
JLCPCB Part #
C1402366
Description
120Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS