MBA02040C5603FCT00
MFR.Part #
MBA02040C5603FCT00
JLCPCB Part #
C1371423
Description
-55℃~+155℃ 400mW 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS