Y078549K0000A9L
MFR.Part #
Y078549K0000A9L
JLCPCB Part #
C1477107
Description
-55℃~+125℃ 49kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS