MBA02040C5494FCT00
MFR.Part #
MBA02040C5494FCT00
JLCPCB Part #
C1383020
Description
-55℃~+155℃ 400mW 5.49MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS