MBA02040C4120FRP00
MFR.Part #
MBA02040C4120FRP00
JLCPCB Part #
C1754589
Description
-55℃~+155℃ 400mW 412Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS