MBA02040C3830FRP00
MFR.Part #
MBA02040C3830FRP00
JLCPCB Part #
C3521024
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS