NTCLE100E3103GB0A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NTCLE100E3103GB0A
JLCPCB Part #
C3153641
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 3977K 500mW ±0.75% ±2% 插件,P=2.54mm NTC Thermistors ROHS