MBA02040C3160FC100
MFR.Part #
MBA02040C3160FC100
JLCPCB Part #
C1391347
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS