MBA02040C1781FCT00
MFR.Part #
MBA02040C1781FCT00
JLCPCB Part #
C1380762
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS