MBA02040C1218FCT00
MFR.Part #
MBA02040C1218FCT00
JLCPCB Part #
C1387773
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS