MAZ100R00V
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAZ100R00V
JLCPCB Part #
C1497676
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 300mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS