SM-554R90FE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM-554R90FE6
JLCPCB Part #
C3943272
Package
SMD,20.8x7.5mm
Description
-55℃~+275℃ 4W 54.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,20.8x7.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS