MAY6K1200T
MFR.Part #
MAY6K1200T
JLCPCB Part #
C1488603
Description
-65℃~+175℃ 300mW 6.12kΩ ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS