MAY68R000T
MFR.Part #
MAY68R000T
JLCPCB Part #
C1488597
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 68Ω ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS