MAY50K000T
MFR.Part #
MAY50K000T
JLCPCB Part #
C1493219
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 50kΩ ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS