Y07852R19500B9L
MFR.Part #
Y07852R19500B9L
JLCPCB Part #
C1476004
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.195Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS