MAY47K500B
MFR.Part #
MAY47K500B
JLCPCB Part #
C1488681
Description
-65℃~+175℃ 300mW 47.5kΩ ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS