MAY3K1250B
MFR.Part #
MAY3K1250B
JLCPCB Part #
C1483801
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 3.125kΩ 300mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS