BFC241642004
MFR.Part #
BFC241642004
JLCPCB Part #
C3784598
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 200nF 25V、63V ±2% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS