MAY2K6320B
MFR.Part #
MAY2K6320B
JLCPCB Part #
C1484148
Description
-65℃~+175℃ 2.632kΩ 300mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS