Y078510K0000T9L
MFR.Part #
Y078510K0000T9L
JLCPCB Part #
C1525778
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS