MAY128R66B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAY128R66B
JLCPCB Part #
C1484131
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 128.66Ω 300mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS