H416K2DCA
MFR.Part #
H416K2DCA
JLCPCB Part #
C1407875
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS