MAX95K800B
MFR.Part #
MAX95K800B
JLCPCB Part #
C1487838
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 95.8kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS