MAX8R0450B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX8R0450B
Description
-65℃~+175℃ 300mW 8.045Ω ±0.1% ±5ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS