P0805E4101BBW
MFR.Part #
P0805E4101BBW
JLCPCB Part #
C3925290
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount