MAX82K400B
MFR.Part #
MAX82K400B
JLCPCB Part #
C1489202
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 82.4kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS