H415RBZA
MFR.Part #
H415RBZA
JLCPCB Part #
C1408704
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS