MAX81K000B
MFR.Part #
MAX81K000B
JLCPCB Part #
C1489208
Package
Plugin,P=4mm
Description
-65℃~+175℃ 300mW 81kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,P=4mm Through Hole Resistors ROHS