MAX74K800B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX74K800B
JLCPCB Part #
C1485354
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 74.8kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS