Y000730R0000A9L
MFR.Part #
Y000730R0000A9L
JLCPCB Part #
C1469254
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 30Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS