MAX61K900D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX61K900D
Description
-65℃~+175℃ 300mW 61.9kΩ ±0.5% ±5ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS